Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

Stahlgruber rozšířil sortiment spojek 2CT

Společnost Stahlgruber rozšiřila sortiment dvojitých suchých spojek LuK, které jsou stále více  používány v moderních  automobilech s převodovkou DSG.

APM Automotive zajišťuje opravy dieselových dílů

Speciální opravy různých dílů především dieselových motorů nově rozšířily nabídku služeb, kdy APM Automotive zprostředkovává opravy a repase u výrobců či odborných firem. Nyní naši zákazníci mohou těžit i ze zkušeností programu Autodiesel Specialista sesterské společnosti Stahlgruber CZ. 

Výkonná ruční lampa v barvách APM

Zajímavou novinkou v sortimentu APM Automotive je oblíbená ruční AKU LED lampa v novém ´modrém´ designu a s logem naší společnosti.

Omezení provozu prodejny Auto Kelly ve Znojmě

Pobočka Auto Kelly ve Znojmě bude mít z důvodu rekonstrukce v pátek 8. 9. otevřeno do 13 hodin a v sobotu 9. 9. bude zavřena. Auto Kelly děkuje za pochopení.

ALLSTAR již nebude posílat zásilky vlakem

Společnost ALLSTAR, distributor dílů převážně pro alternátory a startéry, upozorňuje své zákazníky, že od 1. 9. 2017 nebude možné posílat balíky prostřednictvím přepravce ČD – Kurýr.

Havlíčkův Brod - 50. pobočka ELIT CZ

ELIT CZ má 50 poboček. Kulaté číslo završila pobočka v Havlíčkově Brodě, která je již v plném provozu. Kromě Havlíčkova Brodu je pobočka určena také pro větší pohodlí zákazníků ze Světlé nad Sázavou, Ledče nad Sázavou, Přibyslavi, Humpolce, Chotěboře a okolí.

Kompletní sortiment z nového katalogu HAZET v nabídce STAHLGRUBER

Německý výrobce nářadí HAZET WERK vydává nový akční katalog nářadí SWW 2017/2018.

Auto Kelly v servisní zóně Barum Czech Rally Zlín

Auto Kelly si Vás dovoluje do svého stanu v servisní zóně Barum Czech Rally Zlín, kde si můžete prohlédnout nejžádanější nářadí pro servisy a občerstvit se chlazenými i teplými nápoji.

AD Partner je oficiálním distributorem Autodata

Firma AD Partner se stala novým oficiálním distributorem Autodata. Autodata patří mezi nejrozsáhlejší zdroj technických informací a postupů pro evropské autoservisy.

STAHLGRUBER rozšiřuje sortiment filtrů

Firma STAHLGRUBER CZ pro vás rozšířila nabídku a skladové zásoby v oblasti filtrace.