Motoristickým kalendářem roku 2013 se stal opět kalendář firmy Auto Kelly

18. února 2013, 18:54

Nejlepším motoristickým kalendářem roku 2013, dle čtenářů portálu MotoFocus, se stal kalendář firmy Auto Kelly. Na druhém místě skončil kalendář firmy Stahlgruber a na třetím firmy Elit.

Bylo odevzdáno 514 hlasů pro jednotlivé kalendáře. Článek byl zobrazen 3.554 krát.

Opět se potvrdilo, že hlasující čtenáři stojí na straně kalendářů svých dodavatelů náhradních dílů. Na prvním místě se umístil kalendář firmy Auto Kelly, kde jste mohli vidět protagonistky soutěže Miss Servis Auto Kelly. V těsném závěsu na druhém místě byl kalendář firmy Stahlgruber, který byl na téma Racing a mohli jste vidět i českou zákaznici pobočky Kroměříž slečnu Moniku. Kalendář Stahlgruber (5.místo v roce 2012) nyní zastřešuje i firmy Autobenex (3. místo v roce 2012) a Autocora. Třetí byl kalendář firmy Elit plný krásek a motorek, který se soutěže v minulém roce nezúčastnil.

Čtvrtý skončil kalendář febi Bilstein a na společném pátém až šestém místě kalendáře firem APM a ACI. Oba kalendáře s mírnou nevýhodou protože asi pro většinu hlasujících neobsahovali žádné modelky, ale jen“ krásná auta? Oproti minulému roku chyběl kalendář firmy Inter Cars, který jsme bohužel neměli k dispozici. A slavný kalendář Pirelli opět na posledním místě.

1. místo – Auto Kelly – 30,4% hlasů
2. místo – Stahlgruber – 29,8% 
3. místo – Elit – 15,5%

4. místo – febi Bilstein – 9,1%
5-6. místo – APM, ACI – 6,1%
7. místo – Pirelli – 3,0%

 

 

Děkuje všem za hlasy, a protože jsme obdrželi více kalendářů, první vylosovaný obdrží 4 kalendáře, druhý tři, třetí dva a čtvrtý s pátým po jednom kalendáři, které nám věnovaly firmy Auto Kelly, Autobenex (Stahlgruber), Elit a APM. Všechny vylosované oslovíme emailem nebo přes facebook a výhry zašleme během týdne.

Související články

Anketa: Vyberte nejlepší motoristický kalendář roku 2013
Anketa: Vyberte nejlepší motoristický kalendář roku 2013

Jaký kalendář pro letošní rok se Vám nejvíce líbí? Vyberte ten nejlepší. I tento rok jsme se rozhodli vyhlásit anketu o nejlepší Kalendář roku 2013. Kalendářů pro tento rok byla menší úroda, přesto si myslíme, že je z čeho vybírat. Pro tento rok můžete hodnotit kalendáře distributorů: Auto Kelly, APM Automotive, Elit a Stahlgruber (Autobenex, […]

Kalendář APM 2013
Kalendář APM 2013

Přinášíme Vám kalendář firmy APM Automotive pro rok 2013. Tentokrát plný rallyových fotek závodních aut v barvách APM Automotive. Kalendář ve formátu PDF ke stažení – ZDE. Také na našich facebookových stránkách – ZDE.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!