Meyle HD: Jeden typ ramene nahrazuje tři typy originálu

24. srpna 2015, 12:49

Ve svém nejnovějším videu „Mechanici MEYLE“ objasňují, jak jednoduchým způsobem, který šetří čas, může být namontováno rameno zavěšení Meyle HD do modelů BMW série 5, 6 a 7 a proč nepotřebujeme prvotní vyměření.

Na kanálu YouTube „MEYLE TV“ „Mechanici MEYLE“ v názorných filmech dávají rady a objasňují, jak úsporně finančně i časově probíhá oprava v servise. Nejnovější film se točí okolo montáže příčných ramen u modelů BMW série 5, 6 a 7. Tyto opravy jsou často spojeny s velkými náklady, protože mimo jiné je nutné prvotní vyměření, které nám pomůže přesně identifikovat správné rameno.

Díky plynule nastavitelnému kulovému čepu příčné rameno Meyle HD nahrazuje 3 různé verze originálních ramen. Na videu „Mechanici MEYLE“ objasňují, jak rameno Meyle HD namontovat v pozici 0. Potom, po přeměření nápravy, může být přenastaveno jak do kladné tak záporné pozice. Tím se ušetří čas nejenom při montáži, ale také při objednávce zboží, protože pro různé modely objednáte vždy pasující díl.

Producent z Hamburku dále zoptimalizoval díl technicky, aby příčné rameno Meyle HD mělo delší životnost než originální díl.

Například čep příčného ramene je ošetřen antikorozním povlakem a jeho uložení je z vysoceodolného plastu vůči otěru. Vzhledem k vylepšením oproti originálnímu dílu, firma Wulf Gaertner Autoparts poskytuje na toto rameno pro BMW, stejně jako na všechny ramena Meyle HD, čtyřletou záruku.

Nová sada příčného ramene pro BMW 5 (F10, F11) a BMW 6 (F12, F13), která obsahuje všechny důležité součástky a nezbytné příslušenství, je dostupná pod číslem Meyle: 316 050 0080/HD.

Související články

Novinka v sortimentu MG PARTS: MEYLE HD – sada ramen na BMW 5 a BMW 7
Novinka v sortimentu MG PARTS: MEYLE HD – sada ramen na BMW 5 a BMW 7

Konečně na trhu, dlouho očekávaná novinka v sortimentu MEYLE HD, sada ramen na BMW 5 (E60, E61 / E63, E64) a BMW 7 (E65, E66) s 4 letou zárukou. MEYLE 326 050 0075/HD Modelová řada Rok výroby kW PS ccm Karosérie BMW 7 (E65, E66) 3.0 730 i, Li 03/05 – 184 250 2996 Sedan […]

MG PARTS: 1 MEYLE-HD rameno nahrazuje 3 O.E. díly
MG PARTS: 1 MEYLE-HD rameno nahrazuje 3 O.E. díly

Inovativní provedení a zesílený design pro všechny nové BMW řady 5, 6 a 7. Při vývoji MEYLE-HD dílů sledují inženýři vždy jeden cíl: vytvořit díly, které předčí odpovídající O.E. díly jak ve spolehlivosti, tak v životnosti. S novým ramenen MEYLE-HD pro BMW řady 5, 6 a 7 navíc dosáhli ještě vyššího stupně servisní kvality. Inovativní […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!