Nový katalog startérů a alternátorů Denso

28. listopadu 2011, 0:00

Firma Denso vydala nový katalog startérů a alternátorů pro roky 2011/2012, které jsou určeny pro trh s náhradními díly.

Obsahuje 27 nových možností použití startérů a 39 alternátorů. Nové startéry jsou určeny mimo jiné pro vozy Toyota Avensis a Alfa Romeo Spider a startéry pro vozy Nissan Primera, VW Bora a Audi A3.

Startéry a alternátory Denso na trhu aftermarketu jsou úplně nové podskupiny, které neobsahují žádné repasované části. Nyní je pokryto 95% modelů Toyoty.

"V posledních letech velmi rychle rozvíjíme náš sortiment a rozšiřujeme nabídku o další díly pro nejnovější modely aut" – říká Brian Veen, produktový manažer Denso, Business Unit After Market & Industrial Solutions. "Každý rok se nejvýce dotazů od našich distributorů týká právě startérů a alternátorů. Od našich výrobků se očekává kvalita dílů pro první montáž, moderní technologie a vysoký stupeň pokrytí na automobilovém trhu" – doplňuje Brian. "Poslední přírůstky do našeho programu startérů a alternátorů mají za cíl nabídku přesně toho, co hledají."– dodává.

Denso Corporation investovala více než 9% svého obratu z předchozího fiskálního roku do výzkumu a vývoje. V roce 2009 inženýři Denso vyvinuli technologii neustále zapnutého startovacího systému, který je určen k automatickému vypnutí a zapnutí motoru. V roce 2011 pak startér typu TS pro systém start/stop. Starter tohoto typu umožňuje rychlejší restart i když je motor stále v otáčkách.
Podrobnosti programu startérů a alternátorů jsou k dispozici v programu TecDoc pro třetí čtvrtletí roku 2011. Nový katalog startérů a alternátorů Denso pro 2011/2012 (ref.: DESA11-0001) je k dispozici také v tištěné verzi.
 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!