Nový šéf společnosti MANN+HUMMEL pro oblast Asie a Pacifiku

1. srpna 2012, 0:00

Group Vice President a CEI Asie-Pacifik Patrick Cudmore představí na dnešní tiskové konferenci MANN+HUMMEL v Šanghaji svého nástupce Josefa Parzhubera.

Parzhuber převezme od 1. července 2012 odpovědnost za celý prodej této společnosti z Ludwigsburgu, která se specializuje na filtraci, v oblasti Asie a Pacifiku. V současné době je Parzhuber Group Vice President Business Unit Water Filtration. U společnosti MANN+HUMMEL je od roku 2011 a má více než 20 let zkušeností v automobilovém průmyslu. Parzhuber žil sedm let v Číně, mimo jiné v Pekingu, Šanghaji a Hongkongu. Oblast Asie a Pacifiku je pro společnost MANN+HUMMEL velmi důležitá.

„Zažil jsem mohutný vývoj automobilového průmyslu v Číně za posledních 20 let od mé první návštěvy. Připravenost k práci, podnikatelský duch a píle čínského lidu udělaly z této země největšího výrobce automobilů na světě. Společnost MANN+HUMMEL se na tomto vývoji podílí a přispívá vedoucími technologiemi v oblasti filtrace,“ vysvětluje Parzhuber. „Jsme velmi hrdí na to, že jsme uznávaní jako kvalitní dodavatelé perfektních dílů a dokonalého servisu.“

Když Cudmore přišel před pěti lety do Číny, činil asijský obrat skupiny 4 procenta obratu koncernu. Dnes je podíl obratu oblasti Asie-Pacifik 17 procent. Společnost MANN+HUMMEL provozuje novou čínskou centrálu s vysoce moderní technologií v Jiadingu/Šanghaji a 31. května 2012 otevřela svůj čtvrtý čínský výrobní závod v Liou-čou v provincii Kuang-si. Skupina MANN+HUMMEL zaměstnává zhruba 1.100 zaměstnanců v Číně a cca 2 200 pracovníků v oblasti Asie-Pacifiku celkem. Cudmore předává Parzhuberovi skupinu Mann+Hummel s nejdynamičtějším a nejsilněji rostoucím trhem.

Parzhuber bude pokračovat v německo-čínském úspěchu a dále budovat obchod se sériovými výrobky a náhradními díly pro automobilovou výrobu a průmysl. Jeho úkolem je zvýšit do roku 2018 podíl koncernového obratu ze 17 na 25 procent. Obrat koncernu má vzrůst z 2,47 miliard eur na minimálně 3,4 miliard eur.

Cudmore v koncernu převezme nové odvětví filtrace vody. Jeho úkolem bude rozvinout je v byznys, který bude pro společnost MANN+HUMMEL významný.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!