Nové kity torzních tyčí Ruville od Schaeffler Automotive Aftermarket

2. března 2015, 10:51

Premiéra na nezávislém trhu s náhradními díly: Schaeffler Automotive Aftermarket rozšiřuje svůj široký sortiment podvozkových dílů a od dubna nabízí nové kity torzních tyčí Ruville pro zadní nápravy osobních vozidel modelů Renault Kangoo. Značka Ruville tímto inovativním řešením dále upevňuje svoji pozici předních dodavatele náhradních dílů se specializací na motor a podvozek.

Nové řešení se skládá ze čtyř torzních tyčí, které jsou k dispozici i samostatně. Všechny torzní tyče mají vysoce kvalitní povrchovou úpravu, která je chrání proti korozi, a tím zaručuje jejich dlouhou životnost. K novým dílům bylo vyvinuto také speciální nářadí, které umožní autoservisům efektivní opravny všech vozidel Renault a PSA, vybavené konstrukcí s torzními tyčemi.

Koroze u těchto dílů vzniká, když dojde k poškození povrchové vrstvy torzních tyčí na zadní nápravě v důsledku nárazů kamínků nebo mechanického namáhání. To nevyhnutelně vede k prasknutí torzní tyče. Výsledkem je, že vozidlo již nelze bezpečně provozovat. Torzní tyče u nového řešení oprav Ruville odolávají i extrémnímu zatížení díky potahu ze zinkových lamel. V kombinaci s příslušným speciálním nářadím Ruville jsou nezávislé autoservisy poprvé schopny rychle a efektivně vyměnit zlomené tyče za nové torzní tyče ve vyšší kvalitě, než je originální díl pro prvovýrobu.

"Vzhledem k vysokým cenám originálních dílů se mnozí motoristé doposud rozhodovali místo pro opravu spíše pro výměnu celého vozidla. S kity torzních tyčí Ruville a s příslušným speciálním nářadím dáváme nezávislým autoservisům do rukou kompletní sady pro provádění levných a rychlých oprav na zadní nápravě vozu Renault Kangoo. Tedy opravy, které se vyplatí, a které mohou autoservisům přinést nové zákazníky" říká Maik Evers, ředitel Program managementu Ruville u Schaeffler Automotive Aftermarket.

Další informace o celém program dílů zavěšení podvozku Ruville získáte na adrese www.ruville.de.

Díky vysoce kvalitnímu potahu ze zinkových lamel vydrží torzní tyče nového řešení Ruville i extrémní zatížení. Řešení navržené pro osobní vozidla Renault Kangoo umožňuje nezávislým autoservisům poprvé provádět opravy torzních tyčí rychle a efektivně.

Schaeffler Automotive Aftermarket rovněž nabízí příslušné speciální nářadí, které je vhodné pro všechna vozidla Renault a PSA vybavené konstrukcí s torzními tyčemi. Sada nářadí obsahuje také reverzní kluzné kladivo, vodicí tyč a tlačné čepy. Kromě toho je zde také veškeré potřebné nářadí pro nastavení předepnutí nápravy.

Související články

Schaeffler: Předepnuté pružiny zavěšení náprav Ruville nyní poprvé na aftermarketu
Schaeffler: Předepnuté pružiny zavěšení náprav Ruville nyní poprvé na aftermarketu

Schaeffler Automotive Aftermarket, pod svou značkou Ruville, nabízí nyní jako první na nezávislém trhu s náhradními díly široké portfolio předepnutých pružin zavěšení náprav pro osobní vozy. Toto patentované montážní řešení umožňuje servisům velmi rychlou a snadnou výměnu pružin přední nápravy a to bez rizika poškození. Pro montáž již není nutné použití stahovák pružin. Toto nové […]

Firma Trost nastavuje novou kvalitativní laťku v sortimentu dílů řízení díky značce Ruville
Firma Trost nastavuje novou kvalitativní laťku v sortimentu dílů řízení díky značce Ruville

Vaše spokojenost je pro firmu Trost velmi důležitá. Proto dlouho hledali silného dodavatele v oblasti dílů řízení, který by dokázal v tomto sortimentu dlouhodobě nabízet nadstandardní kvalitu dílů s maximálním důrazem na cenu. Tohoto velmi silného partnera našli v dodavateli Ruville ze skupiny Schaeffler. Tedy značku, která má ve světě velmi dobrý zvuk. Nastavuje tak […]

Servisy a distrubutoři po celém světě potvrdili vysokou úrověň spokojenosti s Schaeffler Automotive Aftermarket
Servisy a distrubutoři po celém světě potvrdili vysokou úrověň spokojenosti s Schaeffler Automotive Aftermarket

Asi 75% všech dotázaných distributorů a téměř 90% dotázaných nezávislých servisů po celém světě uvedlo, že jsou “velmi spokojeni” se společností Schaeffler Automotive Aftermarket. Další pozitivum: 43% nezávislých servisů se považuje za skutečné příznivce produktů a služeb společnosti Schaeffler Automotive Aftermarket. Toto jsou výsledky průzkumu mezi zákazníky zveřejněného společností Schaeffler Automotive Aftermarket, která za tímto […]

Vodní čerpadla Ruville ochrání motory automobilů
Vodní čerpadla Ruville ochrání motory automobilů

Schaeffler Automotive Aftermarket nyní pod svou značkou RUVILLE nabízí nově definovaná vodní čerpadla a KITy rozvodových sad s vodním čerpadlem pro téměř všechny běžné evropské a asijské modely automobilů. Materiály u kritických komponentů, jako je například těsnění hřídelů vodních čerpadel, jsou vysoce odolné proti opotřebení a zabraňují jakémukoli úniku – a to dokonce i při […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!