BRISK zapalovací svíčky v TECDOCu

11. října 2010, 0:00

Od 1.října 2010 se BRISK Tábor a.s. zařadil se svými výrobky do nejrozsáhlejší databáze automobilových náhradních dílů TecDoc.

Hlavním posláním TecDoc je standardizovaný sběr a distribuce dat pro potřeby automobil. aftermarketu.

Katalog TecDoc je komplexním produktem zahrnujícím 370 značek výrobců autodílů pro osobní i nákladní vozy. Data do této databáze jsou poskytována přímo výrobci autodílů a každé 3 měsíce jsou kompletně aktualizována ve 24 jazykových verzích (včetně češtiny).

TecDoc obsahuje více než 2,6 milionů produktů doplněných o ilustrace a technické informace včetně vzájemných vazeb týkajících se desítek tisíců automobilů. Většina významných distributorů autodílů, se kterými BRISK spolupracuje, využívá systém TecDoc při tvorbě svých elektronických katalogů a e-shopů, na něž jsou on-line připojeni automechanici, prodejci náhr.dílů či běžní uživatelé.

Od října letošního roku naleznete v TecDoc katalogu více jak 120 typů zapalovacích svíček BRISK s téměř 17 000 aplikacemi.
Věříme, že i tento způsob prezentace českých zapalovacích i žhavicích svíček a snímačů BRISK, přispěje k novým kontraktům s distributory náhr.dílů celého světa a k lepší orientaci aftermarketu při výběru správného osazení.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!