Menu

Anketa

Je možné vydělávat na opravách a servisování hybridů či elektromobilů? Stojí za přečtení

Je možné vydělávat na opravách a servisování hybridů či elektromobilů?

Hybridní automobily se na evropských silnicích objevují stále častěji. Přestože je mnoho těchto vozidel poměrně nových, na některá z nich se již nevztahuje záruka a jejich majitelé vyhledávají nezávislé autoservisy. Opravují však autoservisy vozy vybavené vysokonapěťovými systémy?

Používají evropské autoservisy často použité díly?

Přestože se aftermarket snaží zajistit co nejlepší dostupnost náhradních dílů, stále existují problémy při nákupu nových součástek. Jaké procento dílů nakupovaných a montovaných autoservisy v evropských zemích tvoří použité díly?

S jakými obtížemi se potýkají evropské autoservisy? Výsledky ankety Doporučujeme

S jakými obtížemi se potýkají evropské autoservisy? Výsledky ankety

Provozování malých a středních firem někdy způsobuje jejich majitelům silné bolesti hlavy a majitelé autoservisů nejsou v tomto případě žádnou výjimkou. Tento druh podnikání s sebou přináší mnoho obtíží, které jsou pro toto odvětví specifické. S jakými největšími problémy se autoservisy potýkají?

Jak evropské autoservisy změnily ceny služeb v souvislosti s rostoucí inflací?

Hospodářská situace a rostoucí inflace v mnoha evropských zemích zvyšují ceny. Studie skupiny MotoFocus z přelomu let 2022/2023 o změnách cen servisních služeb ukazuje, jak na tuto situaci reagují společnosti z oboru. Jak se změnily ceny autoservisů ve střední a východní Evropě a ve vybraných zemích na západě kontinentu?

Ceny dílů, rychlost dodání, ceny služeb, hlavní problémy – průzkum pro autoservisy Anketa

Ceny dílů, rychlost dodání, ceny služeb, hlavní problémy – průzkum pro autoservisy

Rádi bychom vyzvali zástupce autoservisů, aby se zúčastnili našeho průzkumu trhu. Vyplnění ankety zabere méně než 5 minut. Stojí za to to udělat hned!

Vítězem soutěže kalendář roku 2023 je firma PROFIAUTO! Hot News

Vítězem soutěže kalendář roku 2023 je firma PROFIAUTO!

Letošní anketu o nejlepší kalendář roku 2023 bylo opravdu zajímavé sledovat. Kalendáře měly rekordní sledovanost a my máme velikou radost, že Vás tato soutěž tolik baví. Nyní nám dovolte představit Vám vítěze!

Soutěž o titul „Nejlepší kalendář roku 2023“ je zde! Kdo jej získá? Soutěž

Soutěž o titul „Nejlepší kalendář roku 2023“ je zde! Kdo jej získá?

Rok 2022 se chýlí ke konci. Je to období, kdy každý pomalu začíná s rekapitulací uplynulého roku a zároveň tvoří plány na rok 2023. A právě v tento čas přichází již tradičně také naše soutěž/anketa o nejlepší kalendář následujícího roku. I letos se můžete těšit na opravdové skvosty!

Vyplatí se psát e-maily s dotazy autoservisům? Výsledky průzkumu polského MotoFocusu

Komunikují autoservisy, které jsou součástí servisních sítí, ochotně se svými zákazníky prostřednictvím e-mailu? Které servisní řetězce jsou lídry v e-mailové komunikaci se svými zákazníky a které jí nepřikládají velký význam? Předkládáme výsledky průzkumu mezi téměř 1.400 polskými autoservisy.

Tradiční motoristické veletrhy v čase pandemie – výsledky průzkumu Stojí za přečtení

Tradiční motoristické veletrhy v čase pandemie – výsledky průzkumu

V roce 2022 bude pořádání automobilových veletrhů a dalších velkých oborových akcí nadále obtížné. Co si o tom myslí profesionálové, kteří prodávají autodíly a provozují autoservisy? Co je motivuje k účasti na takových akcích? Jak hodnotí online školení? Nyní vám přinášíme informace, které jsme získali od více než 600 účastníků průzkumu z 9 evropských zemí.

Vítězem soutěže „Kalendář roku 2022“ je firma J+M autodíly! Hot News

Vítězem soutěže „Kalendář roku 2022“ je firma J+M autodíly!

Soutěž o kalendář roku 2022 je ukončena a firma J+M autodíly obhájila svůj titul z minulého roku!

Krátké ankety na otázky, které Vás zajímají