Menu

Anketa

Vysoce technologicky vyspělé auto a jeho oprava. Průzkum. Anketa

Vysoce technologicky vyspělé auto a jeho oprava. Průzkum.

Vyvolává technický pokrok v automobilovém průmyslu v autoservisech obavy? Odpovědi na tuto otázku hledáme mimo jiné v našem průzkumu, který je určen zaměstnancům a majitelům autoservisů. V našem průzkumu se mimo jiné také ptáme, které značky automobilů považují automechanici za nejsnadněji opravitelné. 

Jak silná je pozice výrobců prémiových dílů? Zúčastněte se ankety Anketa

Jak silná je pozice výrobců prémiových dílů? Zúčastněte se ankety

Zkusme si pomocí grafu představit, jaký je vztah mezi stářím vozidla a typem dílů, které se používají k jeho servisu a opravám? Když je vůz nový, používají se k jeho servisu v naprosté většině prvotřídní díly. Čím je vůz starší, tím klesá podíl prémiových dílů ve prospěch ostatních skupin – střední a nízké cenové hladiny.

Jsou servisy ochotné přijímat učně? Jaké úkoly jim zadávají?

Odborné vzdělávání je nezbytným faktorem pro správné fungování trhu s opravami vozidel. Majitelé servisů jsou si toho vědomi, ale… jsou vždy ochotni zapojit se do profesní adaptace mladých lidí tím, že přijmou učně? Na toto téma jsme provedli průzkum v několika evropských zemích.

Titul „Nejlepší kalendář roku 2024“ získává SAG! Hot News

Titul „Nejlepší kalendář roku 2024“ získává SAG!

Anketa o nejlepší kalendář roku 2024 je u konce a my známe vítěze! Sledovanost této soutěže je opravdu veliká, což nám dělá velkou radost! Tak už nebudeme zdržovat a jdeme Vám představit vítěze!

Služba door-to-door v nezávislých servisech: výsledky výzkumu

Náhlý nárůst popularity služby door-to-door v autoservisech byl zaznamenán na začátku pandemie COVID-19. Jsou i dnes autoservisy ochotny vyzvedávat vozidla od zákazníků a po opravě je zpět rozvážet? Máme pro vás výsledky průzkumu, který byl proveden v několika evropských zemích.

Náhradní automobily v servisech – ve kterých evropských zemích jsou nabízeny častěji?

Když řidič odevzdá vůz k opravě, může se potýkat s problémem ztráty mobility. Ve velkých městech, kde je rozvinutá veřejná doprava, nepředstavuje dočasná absence automobilu tak velký problém. Ve městech, kde je přístup k veřejné dopravě obtížný, však může nedostupnost dopravy narušit rytmus každodenního života.

Čím přitahují evropské autoservisy zákazníky? Výsledky ankety Doporučujeme

Čím přitahují evropské autoservisy zákazníky? Výsledky ankety

Image autoservisů hraje klíčovou roli na cestě k jejich úspěchu. Tento úspěch se měří nárůstem počtu zákazníků, cenami služeb a následně nárůstem příjmů a zisků. Způsob, jakým zákazníci vnímají podnik, má tedy významný vliv na jeho fungování.

Image autoservisů a nedostatek zaměstnanců. Zapojte se do ankety Anketa

Image autoservisů a nedostatek zaměstnanců. Zapojte se do ankety

Image autoservisů vychází z činnosti tisíců malých a středních podnikatelů. Jak můžeme vytvořit pozitivní image autoservisů u mladých lidí, kteří vstupují na trh práce? Jak můžeme podpořit mladé lidi, aby spojili svou profesní dráhu s opravami vozidel? Jak můžeme lépe rozvíjet podnikání nezávislých autoservisů?

Je možné vydělávat na opravách a servisování hybridů či elektromobilů?

Hybridní automobily se na evropských silnicích objevují stále častěji. Přestože je mnoho těchto vozidel poměrně nových, na některá z nich se již nevztahuje záruka a jejich majitelé vyhledávají nezávislé autoservisy. Opravují však autoservisy vozy vybavené vysokonapěťovými systémy?

Používají evropské autoservisy často použité díly?

Přestože se aftermarket snaží zajistit co nejlepší dostupnost náhradních dílů, stále existují problémy při nákupu nových součástek. Jaké procento dílů nakupovaných a montovaných autoservisy v evropských zemích tvoří použité díly?

Krátké ankety na otázky, které Vás zajímají