Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Myčka pistolí HR 1400

Firma Servind představuje novou myčku pistolí HR 1400. Jedná se o kompaktní ruční myčku pistolí, určenou na průběžné mytí od vodou ředitelných barev, kterou lze díky splnění normy ATEX pro zóny 1 a 2 umístit přímo v lakovací kabině, nebo na míchárně apod.

Nová pobočka Elitu

ELIT otevřel další pobočku, tentokrát v Ústí nad Orlicí. Jedná se o 45. pobočku Elitu v České republice.

Novinka v sortimentu Elán Car: Profesionální nabíječky baterií Blue Power

Firma Elán Car zařadila do své nabídky vodě a prachu odolné nabíječky s chytrým nabíjením a funkcí recovery pro zcela vybité baterie.

Revoluční technologie DAISY WHEEL poprvé v České republice

Společnost Auto Fit, spol. s r.o. představuje jako první v České republice technologii, která se brzy stane velkým pomocníkem většiny autolakoven – plně automatizované míchací zařízení DAISY WHEEL pro míchání autolaků Aquabase® Plus značky NEXA AUTOCOLOR®.

DENSO Iridium TT: nové svíčky s nejtenčí elektrodou

Silnější jiskru, dokonalejší spalování a tedy i lepší a úspornější chod motoru slibují nové zapalovací svíčky Iridium TT od firmy DENSO. Ta jako jeden z předních světových výrobců automobilových dílů a lídr ve výzkumu a inovacích zapalovacích svíček svůj nejnovější produkt vybavila středovou iridiovou elektrodou s nejmenším průměrem na světě.

Dobré vyhlídky pro olověné baterie

Z pohledu elektromobility určitě vedou lithiové baterie. To však ještě zdaleka neznamená, že olověná baterie patří do starého železa. Naopak: znalci trendů jí předpovídají nadějné vyhlídky do budoucna.

Rekordní výsledky prodejů skupiny Inter Cars za rok 2016

Inter Cars Group představila své výsledky za rok 2016. Celá skupina zvedla obrat oproti roku 2015 o 19,6%.

Novinky firmy SKF – 01/2017

Prostřednictvím tohoto článku Vás SKF v pravidelné měsíční komunikaci informuje o novinkách a dalších zajímavostech týkajících se automobilových náhradních dílů SKF. Cílem je přinášet Vám aktuální a relevantní informace, díky kterým můžete zlepšovat svoje znalosti a konkurenceschopnost.

Rozšíření sortimentu karosářských dílů u Stahlgruberu

Společnost Stahlgruber rozšířila sortiment karosářských dílů o více než 7.500 položek.

Hella: zvýšení prodejů a personální změny

Po šesti měsících fiskálního roku 2016/2017 vzrostly prodeje Hella Group o 2,4 procenta na 3,2 miliardy eur.